Nasi agenci

Aleksandra Sakowicz - Dyrektor

Z ITM Kancelarią Finansową związana jestem od 2013 roku, natomiast od kilku lat moje działania skupione są na stałym rozwoju naszego biura nieruchomości. Praca ta jest pasjonująca, gdyż zajmuję się tym co lubię, a przy okazji pomagam zrealizować cele naszych klientów. Uważam, że kluczem do sukcesu w obrocie nieruchomościami jest przede wszystkim uczciwa i profesjonalna relacja z klientami. W codziennej pracy stawiam na ścisłą współpracę w zespole, wzajemne uzupełnianie się wiedzą i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań, które budują naszą konkurencyjność.

kom. +48 502 663 314 e-mail: aleksandra.sakowicz@itmdom.pl

Michał Januszczyk - Doradca ds. nieruchomości


Rynek nieruchomości jest mocno rozbudowany, dlatego samodzielne poruszanie się wśród ogromu ofert może przytłaczać. Moją rolą jest, aby odpowiedzieć na potrzeby danego klienta, dostosowując ofertę do jego preferencji i możliwości finansowych. Uważam, że najskuteczniejszym elementem w kontaktach międzyludzkich jest szczera rozmowa, dlatego na pierwszym miejscu stawiam szczegółowe omówienie z klientami planu działania prowadzonej transakcji, co pozwala zaoszczędzić sporo energii, czasu i stresu oraz szybko doprowadzić ją do finalizacji.
kom. +48 665 944 447 e-mail: michal.januszczyk@itmdom.pl

Jolanta Wróblewska - Doradca ds. nieruchomości


Wiem, jak wiele emocji może wywoływać sprzedaż, czy zakup nowej nieruchomości, dlatego towarzyszę moim klientom na każdym etapie prowadzonej transakcji. Niejednokrotnie służę wsparciem merytorycznym, ponieważ wiem, że nasi klienci nam ufają. Prowadzę negocjacje cenowe w taki sposób, aby obie strony czuły się komfortowo oraz były w pełni usatysfakcjonowane jej wynikiem. Nie lubię stać w miejscu, a dzięki pracy na rynku nieruchomości stale się rozwijam i wykorzystuję swoje
umiejętności negocjacyjne oraz realizuje wyznaczone cele.
kom. +48 796 783 158 e-mail: jolanta.wroblewska@itmdom.pl

Katarzyna Bożyk-Karwowska - Doradca ds. nieruchomości


Każdego dnia z uwagą wsłuchuję się w potrzeby naszych klientów, więc doskonale wiem, czego oczekują. Dbam o ich interesy, stawiając je zawsze na pierwszym miejscu. Nie ma dwóch takich samych transakcji, dlatego relacja z klientem oparta na nieszablonowym podejściu oraz pełnym zrozumieniu, jest zasadnicza w osiągnieciu wspólnego sukcesu. Jestem również wielką pasjonatką Home Stagingu - pierwsze wrażenie jest najważniejsze i robi się je tylko raz. Odpowiednio wyeksponować atuty
nieruchomości są środkiem do szybkiej finalizacji sprzedaży.
kom. +48 792 604 544 e-mail: katarzyna.bozyk-karwowska@itmdom.pl


Ewa Skowrońska - Doradca ds. nieruchomości


Każda nieruchomość jest wyjątkowa i inna, dlatego też każda zasługuje na indywidualne podejście. Uwielbiam kontakt z ludźmi oraz cenie sobie zdobyte doświadczenie przy trudnych transakcjach. Zawsze staram się zrozumieć potrzeby drugiej strony i znaleźć wyjście z każdej sytuacji. Fascynują mnie sprawy dotyczące nieruchomości gruntowych - działek budowlanych, czy inwestycyjnych. Sprzedaż, a tym bardziej zakup gruntu to duże wyzwanie pod względem logistycznym, jak i znajomości przepisów prawa, dlatego ciągły rozwój w tym obszarze jest dla mnie nadrzędny.
kom. +48 698 188 171 e-mail: ewa.skowronska@itmdom.pl