Co robimy?

Agenci ITM DOM pomogą Państwu w SPRZEDAŻY nieruchomości poprzez profesjonalne opracowanie oferty – odpowiednie zdjęcia (wykonane samodzielnie lub przez współpracującego  z nami fotografa), tzw. wirtualny spacer wykonany w technice 3d, własnoręcznie opracowane rzuty na podstawie pomiarów nieruchomości, dokładny opis, a także usługę home stagingu, która pozwala na ukazanie wszelkich atutów nieruchomości. Swoje oferty prezentujemy na wszystkich największych portalach ogłoszeniowych, dbamy również o ich częstą dystrybucję w mediach społecznościowych.
 Zajmujemy się również pośrednictwem w ZAKUPIE nieruchomości – agent dokonuje dokładnej analizy potrzeb i preferencji klienta, wyszukuje odpowiednie nieruchomości i sprawdza ich stan faktyczny i prawny. Jeśli klient tego oczekuje to współpracujący z nami ekspert nadzoru budowlanego wykonuje ekspertyzę stanu technicznego nieruchomości.

 
 
W przypadku ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI POD INWESTYCJĘ specjaliści ITM DOM wyszukują odpowiednią nieruchomość i dokonują kalkulacji potencjalnej inwestycji. Dzięki współpracy z firmami remontowo-budowlanymi jesteśmy w stanie koordynować dla naszych klientów nie tylko proces zakupowy, ale również cały proces remontu – od etapu projektowania, kosztorysowania, poprzez sam remont i odbiór nieruchomości, a jeśli jest taka potrzeba – zajmiemy się również dalszą odsprzedażą lub wynajmem nieruchomości.
Agenci ITM FINANSE (Kancelarii Finansowej) dodatkowo są w stanie pomóc Państwu w pozyskaniu KREDYTU na zakup nieruchomości wraz z przeprowadzeniem przez całą procedurę, zgromadzeniem odpowiednich dokumentów aż do momentu uruchomienia kredytu, a także zajmują się zapewnieniem optymalnej OCHRONY UBEZPIECZENIOWEJ w zakresie ubezpieczenia nabytej nieruchomości, ale także ubezpieczenia Państwa życia i zdrowia.